تبلیغات
چای لاغری و تناسب اندام و چربی سوزی - چرا پنیر؟

امروز:

چرا پنیر؟

» نوع مطلب : عمومی ،چاقی ،لاغری ،عمومی ،غذاها ،

چرا باید پنیر بخوریم؟

لبنیات یکی از گروه‌های اصلی هرم راهنمای غذایی است که شامل شیر، ماست، پنیر، دوغ، کشک و بستنی می‌شود. مصرف روزانه 2 ...
 
لبنیات یکی از گروه‌های اصلی هرم راهنمای غذایی است که شامل شیر، ماست، پنیر، دوغ، کشک و بستنی می‌شود. مصرف روزانه 2 تا 4 واحد از این گروه برای همه افراد توصیه شده است. بهتر است در برنامه غذایی خود برای بدست آوردن همه مواد مورد نیاز بدن از گروه‌های غذایی متنوع استفاده کنید. به طور مثال برای تامین کلسیم مورد نیاز خود فقط به مصرف شیر اکتفا نكرده بلکه سعی کنید از 2 تا 3 ماده غذایی در این گروه استفاده کنید. 
ارزش غذایی  پنیر
پنیر به عنوان جزیی از گروه لبنیات، منبع خوبی از پروتئین، کلسیم و فسفر است. مصرف 30 گرم پنیر (معادل یک قوطی کبریت ) در حدود 8 گرم پروتئین و 200 میلی گرم کلسیم به بدن می‌رساند. در حالی که 150 تا 200 گرم شیر (معادل یک لیوان شیر)چنین میزان کلسیمی را ‌به بدن می‌رساند.
 
آیا میزان کلسیم و فسفر پنیر برای داشتن استخوان‌های سالم مناسب است ؟
برای داشتن استخوان‌هایی سالم تنها مقدار کلسیم دریافتی مهم نیست. مقدار فسفر نیز اهمیت دارد. در واقع نسبت کلسیم به فسفر دریافتی از برنامه غذایی است که در رسوب کلسیم در استخوان‌ها مهم است. مصرف نوشابه‌های کولا که حاوی مقادیر زیادی فسفر است باعث به هم خوردن این تعادل شده و باعث افزایش خروج کلسیم از استخوان‌ها می‌شود. مناسب‌ترین نسبت میان این دو ریز مغذی ،مشابه ترکیب شیر مادر یا استخوان‌های بدن است. یعنی به ازای هر 1000 میلی گرم کلسیم دریافتی 440 میلی گرم فسفر باید دریافت شود. جالب است بدانید که چنین نسبت مناسبی در مواد غذایی مثل شیر، پنیر و همچنین لیمو، پرتقال، کلم و گل کلم و هویج دیده می‌شود. البته شیر و لبنیات منبع غنی‌تری از کلسیم هستند.
 
آیا می‌دانستید که پنیر می‌تواند دندان‌ها را در مقابل پوسیدگی محافظت کند ؟
تحقیقات نشان داده است که پنیر می‌تواند دندان‌ها را در مقابل پوسیدگی محافظت کند. پنیر و به طور کلی لبنیات، منبع خوب کلسیم، فسفر و پروتئین است و مانع از اسیدی شدن حفره دهانی پس از صرف غذا می‌شود. همچنین کلسیم، فسفر و پروتئین از مینای دندان محافظت می‌کنند. پس از صرف محصولات لبنی، میزان کلسیم و فسفر بزاق افزایش می‌یابد. همچنین حدس زده می‌شود که پنیر خاصیت ضد میکروبی در حفره دهان دارد.
 
آیا می‌دانستید افراد مبتلا به عدم تحمل به لاکتوز می‌توانند به راحتی پنیر مصرف کنند؟
 مصرف پنیر به افرادی که به دلایلی عدم تحمل به لاکتوز شیر دارند توصیه می‌شود. این افراد به دنبال مصرف شیر، به دلیل کاهش تولید آنزیم‌های تجزیه‌کننده قند شیر (لاکتوز) نمی‌توانند لاکتوز شیر را هضم کرده، دچار اسهال، نفخ، دردهای شکمی ‌و تهوع می‌شوند. اما از آنجا که میزان لاکتوز پنیر و ماست خیلی کم است، مصرف این دو ماده غذایی به این افراد توصیه می‌شود.
 
آیا می‌دانستید پنیر روی کیفیت خواب موثر است ؟
پیش از این عنوان شده بود که مصرف پنیر پیش از خواب باعث ایجاد کابوس‌های شبانه می‌شود. اما با تحقیقات جدید انجام گرفته مشخص شده كه مصرف پنیر پیش از خواب به ایجاد خواب آرام در افراد كمك می‌كند.
 
 بهتر است چه نوع پنیری را انتخاب کنیم ؟
پبهتر است از میان انواع پنیر، پنیر های کم چرب را انتخاب کنیم.انواع پر چرب منبع عمده اسیدهای چرب اشباع هستند که برای سلامتی مضرند. بنابراین مصرف پنیر های پرچرب و خامه‌ای به یک بار در هفته باید محدود شود. مصرف پنیر های باز و محلی به علت احتمال آلودگی‌های میکروبی توصیه نمی‌شود.چرا که می‌تواند حامل میکروب‌های مسمومیت‌زای خطرناکی مثل سالمونلا، لیستریا، بروسلا و... باشد که ایجاد حصبه، مسمومیت ناشی از لیستریا و تب مالت می‌کنند.
 
چه کسانی باید در مصرف پنیر احتیاط کنند ؟
همان‌طور که می‌دانیم، برخی داروها در صورتی که همراه با برخی مواد غذایی مصرف شوند، واکنش‌های نا مطلوبی ایجاد می‌کنند. در این صورت باید برخی مواد غذایی از رژیم غذایی حذف شوند.

*برخی افراد که به افسردگی مبتلا هستند تحت درمان با داروهایی مثل ایزوکربوکسازید، فنلزین، ترانیل سیپرومین قرار می‌گیرند. همچنین آنتی بیوتیک فورازولیدون، داروی ضد سرطان پروکاربازین و داروی ضد سل ایزونیازید همگی جزو داروهای مهارکننده آنزیم مونوآمین اکسیداز محسوب می‌شوند. پنیر ماده غذایی غنی از تیرامین است که در این افراد به علت مصرف داروهای فوق تجزیه نخواهد شد. عوارض شدیدی مثل تنگ شدن عروق و افزایش فشار خون، افزایش ضربان قلب و نامنظمی ‌ضربان قلب و در موارد شدیدتر خون‌ریزی داخل جمجمه‌ای و حتی مرگ را به دنبال خواهد داشت. این افراد باید از مصرف انواع پنیر ها به ویژه پنیر های کهنه و رسیده و سخت، همچنین سوسیس و کالباس، غذاهای تخمیری مثل ماءالشعیر، گوشت‌های کنسروهای گوشتی، شکلات و کاکائو، باقلا، بادام زمینی و ترشی‌ها خودداری کنند. مصرف پنیر خامه‌ای، نوشیدنی‌های کولا و قهوه نیز باید با احتیاط صورت گیرد.

* افرادی که به سردردهای میگرنی مبتلا هستند نیز باید بسیاری از غذاهای ذکر شده در فوق   از جمله غذاهای حاوی تیرامین مثل پنیر را از برنامه غذایی خود حذف کنند.

* در فرآیند تولید پنیر از کازئین که پروتئین شیر است، کازومورفین و اوپیات تولید می‌شود. این مواد شبه مخدرند. البته جای نگرانی نیست. مواد شبه مخدری در خیلی از مواد غذایی در میزان کم وجود دارند. خاصیت آرام بخشی خیلی از مواد غذایی به طور مثال دم کرده گل گاوزبان وابسته به وجود همین مواد است. ولی مقدار این مواد خیلی کم است و در حالت طبیعی اعتیاد ایجاد نمی‌کند. ولیکن در برخی اختلالات رفتاری، کودکان بیش فعال و نیز افراد مبتلا به توهم‌زایی باید مصرف پنیر و این نوع مواد غذایی محدود شود.


تقویت کننده جنسی


دارای پروانه بهداشتی   و    بارکد ملی کالا

دارای پروانه بهداشتی   و    بارکد ملی کالا

دارای پروانه بهداشتی   و    بارکد ملی کالا


افزایش میل جنسی تا مرز بی قراری و تقویت شدت  و مدت انزال و لذت حاصله از نتایج مصرف این مکمل گیاهی بسیار پرقدرت است . این مکمل جنسی یک محصول معتبر و پرطرفدار بدل شده است   و این بواسطه کیفیت بالای تولید و اثربخشی جامع آن است. با تامین نمودن تمام نیازهای غذایی سیستم جنسی کلیه ضعف های ناشی از خودارضایی و  افراط در نزدیکی و زیاده روی جنسی را از بین میبرد و محصولی منحصربفرد برای این منظور است . رفع کمبودها نیازی ضروری برای شکوفا تمام توانایی های جنسی است .  کنترل قابل ملاحظه بر مدت زمان به انزال رسیدن  و نعوظ بسیار سفت و لذت بخش در نتیجه مصرف این مکمل جنسی است . پرتاب منی و افزایش اندازه مایع منی یکی از نتایج جانبی آن است . تقویت بنیه ای  تا میل جنسی بشکل طبیعی و نرمال سوق داده و با شدتی لذت آفرین و بی قرار کننده ایجاد شود بگونه ایکه حالات تکرار نشده اوایل بلوغ را یادآوری میکند .مشکلات جنسی از قبیل انزال زودرس ، ناتوانی جنسی و عدم نعوظ (نعوض، نعوذ) کامل و ... بی میلی و سردمزاجی جنسی و  نیز خستگی غیرعادی بعد از انزال آشنا و آزاردهنده است .  این فرآورده کاملا طبیعی و گیاهی به عنوان یک رژیم غذایی کامل برای قوه باه کاربرد داشته و از گیاهان خاص و منحصربفردی مرکب شده است که در اصلی ترین کتب طب سنتی در سراسر دنیا به بهترین تقویت کننده های جنسی شناخته میشوند .


مشکلات جنسی مردان


مصرف آن برای رفع کمبود های گذشته و  پیشگیری از بروز و ایجاد ضعف های پنهان که در آینده ظاهر شده و مشکل آفرین خواهدشد ( مصرف بعنوان معجون بعد از نزدیکی ) و کلا برای محافظت از نیروی جنسی و بروز کهولت و پیری جنسی مورد مصرف قرار میگیرد . زنجیره مواد تغذیه کننده قوای جنسی مردان در صورت تامین می تواند از پیری و کهولت جنسی و جسمی جلوگیری نماید و قبراقی و سرحالی را به ارمغان بیاورد .

 آیا شما هم بفکر حل و رفع و درمان یک یا چند نمونه از مشکلات جنسی یادشده هستید ؟

آیا شما هم جزء افرادی هستید که تقریبا چند نوع دارو ( حتی بهترین ها ) را مصرف کرده و نتیجه ای نگرفته اید؟

آیا شما هم فکر میکنید همه داروها برای حل مشکلاتتان بی اثرند ؟

آیا شما هم با خود می اندیشید که این مشکلات واقعا غیر قابل حل است و باید واقعیت را پذیرفت و تسلیم شد ؟

آیا شما هم دچار بی اعتمادی برای موارد مشابه درمانی شده اید ؟

کاملا مسلم است شما مقصر نیستید و حق با شما است و تکرار تجربه های ناموفق چنین تلقی را ایجاد میکنند  .  ایراد اصلی در هجوم بی مبالات تبلیغات تجاری است که تصمیم گیری را دچار انحراف و نتیجه گیری را کاملا به مخاطره می اندازد .  توصیه کارشناسی و علمی برای شما کاملا راه گشا خواهد بود به شرط اینکه با خودتان رو راست باشید و به سئوالات ارائه شده پاسخ کاملا واقعی دهید . این روش در نخستین گام اطلاعات علمی ارزشمندی را دراختیار شما قرار میدهد تا بتوانید دلیل و ریشه اصلی مشکلاتتان را شناسایی کنید .  گام دوم ارائه راه حل برای کسانی است که واقعا این روش برایشان مفید است . اگر دلایل و عوامل مشکلات شما از جمله گزینه های ذیل است می توانید با امیدواری تمام از آن تا حصول نتیجه مطلوب بهره ببرید و در غیر این صورت توصیه میشود به دیگر روش ها بپردازید زیرا این محصول برای شما مناسب نخواهد بود .

دسته اول : نارسایی های ناشی از ضعف که می تواند دلایل متفاوتی برای بروز آن وجود داشته باشد . ازقبیل کم خونی در اثر حوادث و سوانح مانند تصادفات ، مجروحیت های شدید جسمی – فقرغذایی در مدت زمان های متمادی ، اشتغال به کارهای انرژی بر و سنگین ، بدی آب و هوا شرایط نامطلوب اقلیمی محل اقامت و کار ، استرس و فشار روانی کاری و یا خانوادگی ، عدم رعایت الگوی صحیح تغذیه ای ، ورزش های سنگین که با رژیم غذایی کافی حمایت نمیشوند ، زیاده روی های جنسی و انزال بیش از اندازه در طول مدت های متمادی ، عدم توجه به تغذیه خاص برای تقویت جنسی بمنظور محافظت از بنیه جنسی ،اعتیاد به خودارضایی حتی در سالهای گذشته و سایر عواملی که منجر به بروز ضعف در قوای جسمی و جنسی میشوند . عموما افرادیکه سابقا قابلیت و وضعیت جنسی عادی را داشته اند و بعد ها دچار اختلال شده اند در این دسته قرار میگیرند و دلیل آن بروز ضعف با افزایش سن است . افراد میانسال غالبا چنین شرایطی را بمرور درک و رفته رفته بشکل شدیدتر و عمیق تر در خواهد آمد  .

 

دسته دوم : اختلال جنسی در  مبتلایان به اعتیاد ، نارسایی های قلبی ، نارسایی تنفسی ، بیماریهای حاد عصبی که تحت مصرف دارو هستند ، قطع نخاع ،ام اس ، تومور ، مشکلات و نارسایی فیزیکی در اندام های تناسلی ، اختلالات هورمونی ، ترس ، بیماریهایی نظیر تب روماتیسمی و .. ( اگر از این دسته اید محصول یادشده نمی تواند راه حل مطمئن برای شما باشد و توصیه نمیشود اگر چه به دلیل ضعف زدایی بی فایده هم نمی باشد )

دسته اول می توانند با اطمینان کامل از این روش برای حل مشکلات خود بهره برداری نمایند . دلیل عدم نتیجه گیری این افراد از داروهای موجود در بازار را می توان چنین توضیح داد :

داروهای شیمیایی موجود در بازار محرک بوده و با ایجاد تحرک در ضربان قلب و اعصاب بصورت موقت ایراد های موجود را می پوشانند و پنهان میکنند . این داروها توان برطرف سازی ضعف را ندارند و خاصیت محرک بودن آنها با ادامه مصرف ضعف ها را بیشتر و عمیق تر نیز مینماید . به همین دلیل مصرف آنها توصیه نمی شود و می توان کاملا به دلیل بی اثر بودن آنها پی برد . عوارض ناشی از این محرک های شیمیایی هم بر کسی پوشیده نیست . یکی از سریع ترین عارضه های چنین محصولاتی سردرد ها شدید و خستگی بسیار شدی بعد از مصرف اینگونه دارو ها است .

درمان گیاهی برای انزال زودرس

تدوین رژیم کامل جنسی ، اصول مربوط به تقویت جنسی ، منابع تامین کننده نیاز و کمبودهای جنسی ،  شناخت گیاهان خاص و منحصر بفرد تقویت کننده ریشه ای قوای جنسی اینها سئوالاتی هستند که جواب آن ها راه را برا تحقق هدف نشان میدهد :

گیاهان دارویی هرکدام در محل رویش خود مواد معدنی و آلی قابل استفاده را از خاک بستر جذب و قابل استفاده برای بشر میکند و در دسترس قرار میدهند  .  هر خاکی دارای املاح و مواد معدنی خاصی است که حتی در چند متر آن طرف تر وجود ندارد و این امتیازی است که گیاهان دارند و هرکدام با جذب این مواد در محل رویش خود آنها را با آنزیم ها و هورمونهای گیاهی خود پرورده نموده و با مواد دیگر بگونه های خاص ترکیب میکنند . امتیاز این محصول بهره مندی از گیاهان مختلفی است که در جای جای مختلف جهان می رویند و ترکیبی بی مانند را بوجود می آورد . ترکیبات مذکور را نمی توان بصورت شیمیایی تولید نمود ، بهمین علت در انحصار داروهای گیاهی هستند . ریشه ، صمغ، دانه ، میوه ، پوست ریشه یا تنه ، برگ ، گرده ، ریشه یا ساقه و ... از گیاهان مختلف برای این منظور در طول سالیان متمادی در تمدن های گوناگون شناسایی شده و مورد استفاده بوده است . این محصول ترکیبی ظریف و حساب شده است که با مقادیر کاملا کنترل شده تهیه و ترکیب گردیده است . توانایی تامین عناصر کمیاب و اثر بخش با این محصول در حد بسیار بالایی است که آن را به یک تقویت کننده بی رقیب جنسی بدل ساخته است . این ترکیب غنی شده همخوانی و تجانس بالایی با متابولیسم انسان دارد و به دلیل طبیعی بودن آن بسیار سریع الجذب است و با ورود به بدن در محل خاص خود مورد بهره برداری بدن قرار گرفته و اثرات شگفتی ساز خود را بروز می دهد . مشکلات جنسی ناشی از ضعف را بشکل ریشه ای ترمیم میکند و مصرف کننده را تا سالیان سال از قوی بودن و نبود ضعف در نیروی جنسی مطمئن میسازد .

·         آثار آن ماندگار است و برخلاف داروهای شیمیایی زودگذر و موقت نیست .

·         از عناصر کمیاب غنی شده است و ضعف های جنسی را می زداید .

·         مقدار بسیار زیادی دارد و مصرف یک بسته آن کافی است و نیازی به بسته دوم نیست .

·         شور و نشاط جوانی را به ارمغان می آورد و لذت را افزایش میدهد . 

·         این محصول تاحدی قدرتمند است که در استفاده توام با روغن های فیزیوتراپی آلت سایز و اندازه و بزرگی آلت را افزایش میدهد و سایز افزوده شده را ماندگار میسازد .

گیاهان غنی و سرشار از مواد و عناصر لازم برای تقویت کامل بنیه جنسی از قبیل  جنسینگ در آن بکار رفته است  : جنسینگ در آن بکار رفته است . جن سینگ گیاهی است که در آسیای جنوب شرقی می روید و ریشه آن از اعتبار و ارزش فراوانی در طب سنتی و گیاهی بهره مند است . تقریبا هیچ مشکلی نیست که جنسینگ در درمان آن مفید فایده نبوده و کاربرد نداشته باشد ( طب سنتی آسیای جنوب شرقی ) . جنسینگ از ترکیبات ناشناخته خاصی برخوردار است که آثار آنها در حل و رفع مشکلات جسمی و حتی روحی به اثبات رسیده است . از اجزاء اصلی اکسیر جوانی است یعنی بیشتر افراد معتقدند اگر چنین موردی موجود باشد بی شک جنسینگ از اصلی ترین تشکیل دهندگان آن است .  دلیل آن وجود آنتی اکسیدانهای بسیار مرغوب و طبیعی در ریشه جن سینگ است که به دقت بدن را از عوامل مخرب ( رادیکالهای آزاد ) پاک میکند و اجازه فرسایش نمی دهد  . جلوگیری از بوجود آمدن رادیکالهای آزاد غیر ممکن است و تنها ترین راه جمع آوری آنها توسط یکسری ترکیبات با عنوان آنتی اکسیدان ها است .رادیکالهای آزاد به عنوان اصلی ترین دلایل تخریب بافت ها و سلولها علی الخصوص ساختار DNA  سلولها شناخته میشوند، تخریب DNA موجب پدیدار شدن سرطان و تومور های بدخیم میشود و کنترل آنها به گونه ای موثر روند و سرعت پیری را کنترل میکند .  جین سینگ از اجزاء معجون های  سلطنتی آسیای جنوب شرقی است . این گیاه حاوی بسیاری از اندوخته های ناشناخته است ولی آنچه مسلم است ارتباط معنا دار استفاده از جینسینگ با تقویت شگفت انگیز جنسی است . با استفاده از این گیاه دارویی جادویی می توان به نتایج شگفت انگیزی در قوه باه و بهبود وضعیت جنسی و زناشویی رسید . جین سینگ می تواند به عنوان لاغرکننده ، عضله ساز ، تقویت جنسی ، ضد پوکی استخوان ، درمان نازایی ، تقویت پوست و مو و ضد پیری مورد استفاده قرارمی گیرد . ترکیبات هماهنگ این گیاه با سایر گیاهان دارویی ترکیباتی بی رقیب برای هریک از موارد یادشده پدید می آورند .


طریقه مصرف مکمل  H-40 :  به سه صورت می توان این مکمل را استفاده نمود:

1- یک چهام قاشق چای خوری از پودر را دو بار در روز در آبمیوه حل نموده و ..

2-  می توان مقدار نصف قاشق چای خوری را در دو نوبت غذایی بعنوان ادویه بر روی غذا استفاده نمود .

3 - آنرا در یک کیلو عسل حل نموده و روزانه سه قاشق غیر سر پر از آنرا نوش جان کنید .

انتخاب هریک از این روشها با سلیقه و زائقه مصرف کننده انجام میگیرد و در نتیجه درمانی آن هیچ تفاوت اثری نمی کند. 
نوشته شده در : پنجشنبه 28 مرداد 1389  توسط : زیبا مانكن.    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.