تبلیغات
چای لاغری و تناسب اندام و چربی سوزی - فواید و خواص گیاه جنسینگ

امروز:

فواید و خواص گیاه جنسینگ

» نوع مطلب : لاغری ،چاقی ،عمومی ،عمومی ،عمومی ،

 چای لاغری

چای لاغری
18 هزار تومان
 تقویت گیاهیتقویت جنسی
35هزار تومان
 چاق کننده و عضله سازچاق کننده و عضله ساز : 15 هزار تومان

چای لاغری سین لس


آیا لاغری به هر قیمتی خواستنی است؟   

حتی به قیمت از دست دادن سلامتی !!!

 لاغری ارزان با كاربرد آسان و بدون دردسر برای تمامی اقشار، لاغری واقعی و ماندگار (كاهش چربیهای زاید)، بدون استفاده از مواد شیمیایی و غیر طبیعی بدون نیاز به رژیم و ورزش های سخت و طاقت فرسا، بدون آسیب بر پوست و زیبایی، لاغری با سرعت منطقی .

دمنوش لاغری سین لس  از اجزای اثر گذار چند گیاه دارویی موثر بر لاغری  تولید شده است . طعم ، عطر و شكل طبیعی، بدون هیچ گونه مواد افزودنی شیمیایی به عنوان حتی نگهدارنده و طعم دهنده حفظ شده است ..

چای لاغری سین لس بر اعمال زیر اثر بالایی داشته و موجب کاهش توده چربی های اضافی و کاهش اضافه وزن میشود :

1- سركوب اشتهای غیر ضروری و کاذب برای مصرف غذا

2- افزایش سوخت و ساز .

3- طبیعی سازی حركات روده و برطرف نمودن برخی ناراحتیهای گوارشی .

4- كاهش و جلوگیری از تجمع آب میان بافتی .

5- افزایش شادابی و شفافیت پوست با جلوگیری از تركهای ناشی از كاهش وزن .

 چای لاغری و تردمیل

اثرات فوق با انجام تغییر مثبت در سبك زندگی (غذایی و تحركی) بر اساس توصیه های غذایی و ورزشی ارسالی همراه با محصول ایجاد و تا 7 كیلو كاهش وزن با یك بسته را موجب می شود.

یك بسته حاوی 100 عدد دمنوش بصورت كیسه ای

نیم ســاعت قبل از نهــار و شــام یك عــدد تی بگ را در یك لیوان آب جوش دم كرده و میل فرمایید.

زشتی و مضرات چربیهای زائد بر كسی پوشیده نیست خصوصاً تاثراتی که بر زیبایی و تناسب اندام دارد . لاغری و كاهش چربیهای زاید به صورت اصولی افزایش زیبایی و شفافیت پوست را در پی دارد.

لاغری و کاهش وزن موجب ارتقاء ‌سطح سلامت عمومی بدن می شود. لاغری اصولی ارتقاء‌ بخش سیستم قلب و عروق و تنفس بوده و كاهش ضایعات مفصلی و استخوانی (انواع آرتروز) را موجب می شود،‌و این در اثر كاهش بار اضافی تحمیلی بر اسكلت می باشد.

لاغری توام با لذت نوشیدن چای گیاهی

 

توصیه های غذایی برای افزایش سرعت و میزان کاهش وزن با چای لاغرکننده سین لس :

1- هیچ راه حل آنی و دفعه ای برای لاغری بصورت ماندگار و بی عارضه وجود ندارد.

2- صبحانه وعده ای غیر قابل حذف است.

3- باید سبك غذایی و تحركی را اصلاح نمود و در كنار آن از كمك كننده های بی ضرری مانند دمنوش كاروی سین لٍس استفاده كرد.

4- باید غذای مصرفی را به تدریج كاهش داد و از ایجاد تنش غذایی اجتناب نمود.

5- تحرك بدنی در آغاز با نظارت پزشك و در ادامه متناسب با افزایش قابلیتهای قلبی ، عروقی ، تنفسی ، مفصلی و عضلانی افزایش یابد.

آگاهی بیشتر و انتخاب هوشمندانه حق شماست

 

 

  

پودرگیاهی چاق کننده و عضله ساز

 

پودرچاقی و عضله ساز  ترکیبی از گیاهان داروئی بسیلر غنی و موثر برای افزایش سایز و وزن بدن تهیه شده است . برخلاف برخی محصولات هم ردیف از ذره ای مواد شیمیایی در آن استفاده نشده است. هرگونه افزایش سایز در اندازه و قطر عضلات و نیز  هر میزان وزن افزوده شده توسط این محصول به شرط رعایت اصول عمومی محافظت از وزن بدن ، ماندگار و پایدار است .. بدلیل عدم استفاده از  افزودنی های غیرمجاز و مخرب و پر عارضه با ظرافت تمام جایگزین های طبیعی برای ایجاد وزن و عضله را تدارک دیده است . مواد شیمیایی بکار رفته در محصولات غیر مجاز چاق کننده عموما با عمل به سه کار ذیل افزایش وزن موقتی و فریبنده ( توام با عوارض جانبی ) ایجاد میکنند :

1 – برهم زدن توازن هورمونی .

2 – ایجاد آب میان بافتی در عضلات گوناگون .

3 -  استفاده از کورتون ها و موارد مشابه بسیار مخرب .

این محصولات بشکل زودگذر عقربه ترازو را مطابق خواست و میل مشتری بحرکت در می آورند ولیکن هیچ تعهدی را برای حفظ و ادامه این روند بر خود احساس نمی کنند . قیمت های گران و عوارض جانبی سنگین هر عاقلی را از مصرف آن منصرف میکند .

در مقابل محصول مورد معرفی امتیازات فوق العاده ای دارد که آن را به یک محصول بی نظیر چاق کننده و عضله ساز بدل ساخته است :این محصول برای بالابردن توان کلی بدن و وزن عضلات و پوشش ضعف های بدنی طراحی و ساخته شده است . برای افزایش وزن باید از مسائل اصلی و اساسی که برای ایجاد چاقی برای بدن موثر است آگاهی یافت تا به بهترین شکل برای آن هدف اقدام نمود :

اهرگاه که انسان نظام تحرکی و تغذیه ای خود را بگونه ای تنظیم نماید که انرژی وارد شده به متابولیسم بیش از میزان کالری مصرفی باشد افزایش وزن و ایجاد چاقی خود را نشان خواهد داد و بر وزن فرد افزوده خواهد شد . در این بین ایراداتی وجود دارد  : برخی افراد اشتهای لازم را ندارند ، افرادی هم غذای زیاد می خورند ولی قابلیت جذب آنها کم است ، افرادی ضریب تبدیل غذا به وزن در آنها کم است ، برخی افراد غذای کافی می خورند ولی غذای کامل نمی خورند ( از حیث هرم غذایی) ، افرادی دچار برخی کمبودهای ویتامین و مواد معدنی هستند .

اثرات مثبت این محصول بر گرفته از خواص گوناگون و موثر موجود در گیاهان داروئی بوده و برای انجام وظیفه وحوله در افزایش وزن مراحل ذیل را به انجام میرساند :

1         افزایش تمایل به غذا و  دریافت انرژی از طریق تغذیه .

2         بالابردن میزان جذب  مواد مغذی از غذا و استفاده از آن برای افزایش وزن .

3         رساندن برخی ویتامین ها و مواد معدنی لازم برای افزایش وزن و بالابرنده قدرت بدنی .

با مصرف یک و نیم بسته از این محصول  و رعایت توصیه های غذایی  که در کنار محصول تقدیم خواهد شد می توان ماهیانه تا 8 کیلو بر وزن بدن بشکل ماندگار افزود .

روش مصرف :

روزانه قبل از هر وعده غذایی ( ناهار و شام )  دو سوم قاشق غذاخوری از پودر گیاهی را در یک لیوان آب میوه ( ترجیحا شیر موز ) مخلوط نموده و نوش جان فرمایید .

با مصرف این پودر کاملا گیاهی حتما نیاز به صرف میان وعده خواهید داشت . میان وعده را باید دو ساعت بعد از  صبحانه ،  دوساعت بعد از  نهار و اندکی قبل از خواب میل فرمایید . میان وعده می تواند غذایی کم حجم ولی با ارزش باشد که نیاز بدن را برای کالری مرتفع سازد .

میان وعده های بعد از صبحانه سیب زمینی آب پز و تخم مرغ  همراه سبزیجات  و مواردی از این دست و میان وعده قبل از خواب چند عدد خرما همراه با یک لیوان شیر توصیه میشود . بر اساس اصول غذایی صرف روزانه چهار لیوان شیر برای افزایش تراکم استخوان و نیز تامین اسید آمینه های لازم برای عضله سازی به کرات از سوی محققین و صاحبنظران توصیه شده است .

قیمت  :  15 هزار تومان   + هزینه پستی

09372809322

دکمه خرید

  پودر تغذیه قوای جنسی و قوه باء

غدد جنسی برای انجام وظایفه و ترشح طبیعی و عادی هورمون ها نیازمند شرایطی خاصی هستند که در اختیار داشتن برخی عناصر و ویتامین ها و مواد معدنی یکی از این شرایط کذکور است .درصورت عدم تامین این مواد مشکلات گوناگونی از قبیل بی میلی جنسی ، عدم نعوظ کامل و پایدار  ، کمبوداسپرم ، انزال زودرس و زودارضایی ، ناتوانی های مختلف جنسی و ضعف و نقصان در اندازه اندام های تناسلی ( کوچکی آلت در قطر و یا طول  ، کوچکی بیضه ها ) و  بسیاری از مشکلات رایج  دیگر رخ میدهد.تعداد این عناصر زیاداست  و تامین آنها در غذای معمولی با مقادیر ضروری و مجاز ممکن نیست و باید از منابع فشرده ای بهره گرفت .

مشکلات جنسی مردان

منبع انحصاری دریافت این ترکیبات گیاهان داروئی مخصوص تقویت جنسی است.غدد جنسی برای انجام وظایفه و ترشح طبیعی و عادی هورمون ها نیازمند شرایطی خاصی هستند که در اختیار داشتن برخی عناصر و ویتامین ها و مواد معدنی یکی از این شرایط کذکور است .درصورت عدم تامین این مواد مشکلات گوناگونی از قبیل بی میلی جنسی ، عدم نعوظ کامل و پایدار  ، کمبوداسپرم ، انزال زودرس و زودارضایی ، ناتوانی های مختلف جنسی و ضعف و نقصان در اندازه اندام های تناسلی ( کوچکی آلت در قطر و یا طول  ، کوچکی بیضه ها ) و  بسیاری از مشکلات رایج  دیگر رخ میدهد.تعداد این عناصر زیاداست  و تامین آنها در غذای معمولی با مقادیر ضروری و مجاز ممکن نیست و باید از منابع فشرده ای بهره گرفت . منبع انحصاری دریافت این ترکیبات گیاهان داروئی مخصوص تقویت جنسی است.  گیاهان تقویت کننده قوه باه در حجم کم در اندک مدتی غذایی معادل چندین ماه را وارد متابولیسم کنند . گیاهان داروئی حاوی ترکیباتی ناشناخته و شگفت انگیز هستند که هنوز از نظر علمی ترکیب دقیق آنها ناشناخته باقی مانده است . انحصار این مواد را در اختیار گیاهان داروئی بوده و هیچ لابراواتوار پیشرفته ای وجود ندارد که بتواند ذره ای از این ها را تهیه و تولید نماید . لذا برای برخورداری از آثار هیجان انگیز آنها باید بدون شک از خود این گیاهان استفاده نمود و به انحصار آنها احترام گذاشت . این عناصر نیاز های بسیار عمیق و ناشناخته سیستم های بدن خصوصا دستگاه تناسلی و جنسی را تامین  نماید . مصرف این گیاهان در کنار هم ظرافت هایی را طلب میکند که در این محصول بکار بسته شده است . این محصول یک محصول غذایی برای تغذیه سیستم جنسی بصورت کامل است که می تواند هر گونه ضعفی را شناسایی و عمیقا تغذیه نماید . و با رساندن مایحتاج غذایی کمیاب موجود در خود مشکلات جنسی را حل و رفع نماید .

دلایل بروز مشکلات جنسی در مردان اگر ریشه در بیماریهای خاص نداشته باشد و ناشی از ضعف باشد حتما در نتیجه زیاده روی های جنسی در ایام گذشته( شاید هم خودارضایی ) و بی توجهی همزمان به جایگزین نمودن مواد و ترکیبات با ارزش  دفع شده از بدن از طریق مایع منی است . این محصول ضعف های انباشته شده از سالیان گذشته را برطرف نموده و موجب میشود تا قایلیت های جنسی سابق بازیابی  شود .

گیاهان دارویی هرکدام در محل رویش خود مواد معدنی و آلی قابل استفاده را از خاک بستر جذب و قابل استفاده برای بشر میکند و در دسترس قرار میدهند  .  هر خاکی دارای املاح و مواد معدنی خاصی است که حتی در چند متر آن طرف تر وجود ندارد و این امتیازی است که گیاهان دارند و هرکدام با جذب این مواد در محل رویش خود آنها را با آنزیم ها و هورمونهای گیاهی خود پرورده نموده و با مواد دیگر بگونه های خاص ترکیب میکنند . امتیاز این محصول بهره مندی از گیاهان مختلفی است که در جای جای مختلف جهان می رویند و ترکیبی بی مانند را بوجود می آورد . ترکیبات مذکور را نمی توان بصورت شیمیایی تولید نمود ، بهمین علت در انحصار داروهای گیاهی هستند . ریشه ، صمغ، دانه ، میوه ، پوست ریشه یا تنه ، برگ ، گرده ، ریشه یا ساقه و ... از گیاهان مختلف برای این منظور در طول سالیان متمادی در تمدن های گوناگون شناسایی شده و مورد استفاده بوده است . این محصول ترکیبی ظریف و حساب شده است که با مقادیر کاملا کنترل شده تهیه و ترکیب گردیده است . توانایی تامین عناصر کمیاب و اثر بخش با این محصول در حد بسیار بالایی است که آن را به یک تقویت کننده بی رقیب جنسی بدل ساخته است . این ترکیب غنی شده همخوانی و تجانس بالایی با متابولیسم انسان دارد و به دلیل طبیعی بودن آن بسیار سریع الجذب است و با ورود به بدن در محل خاص خود مورد بهره برداری بدن قرار گرفته و اثرات شگفتی ساز خود را بروز می دهد . مشکلات جنسی ناشی از ضعف را بشکل ریشه ای ترمیم میکند و مصرف کننده را تا سالیان سال از قوی بودن و نبود ضعف در نیروی جنسی مطمئن میسازد .

·         آثار آن ماندگار است و برخلاف داروهای شیمیایی زودگذر و موقت نیست .

·         از عناصر کمیاب غنی شده است و ضعف های جنسی را می زداید .

·         مقدار بسیار زیادی دارد و مصرف یک بسته آن کافی است و نیازی به بسته دوم نیست .

·         شور و نشاط جوانی را به ارمغان می آورد و لذت را افزایش میدهد . 

·        در مقابله با انزال زودرس با افزایش توان کلی فرد را در مقابل سرعت انزال مقاوم و مسلط کرده و تاثیر ماندگار می بخشد .

 

گیاهان غنی و سرشار از مواد و عناصر لازم برای تقویت کامل بنیه جنسی از قبیل  جنسینگ در آن بکار رفته است  : جنسینگ در آن بکار رفته است . جن سینگ گیاهی است که در آسیای جنوب شرقی می روید و ریشه آن از اعتبار و ارزش فراوانی در طب سنتی و گیاهی بهره مند است . تقریبا هیچ مشکلی نیست که جنسینگ در درمان آن مفید فایده نبوده و کاربرد نداشته باشد ( طب سنتی آسیای جنوب شرقی ) . جنسینگ از ترکیبات ناشناخته خاصی برخوردار است که آثار آنها در حل و رفع مشکلات جسمی و حتی روحی به اثبات رسیده است . از اجزاء اصلی اکسیر جوانی است یعنی بیشتر افراد معتقدند اگر چنین موردی موجود باشد بی شک جنسینگ از اصلی ترین تشکیل دهندگان آن است .  دلیل آن وجود آنتی اکسیدانهای بسیار مرغوب و طبیعی در ریشه جن سینگ است که به دقت بدن را از عوامل مخرب ( رادیکالهای آزاد ) پاک میکند و اجازه فرسایش نمی دهد  . جلوگیری از بوجود آمدن رادیکالهای آزاد غیر ممکن است و تنها ترین راه جمع آوری آنها توسط یکسری ترکیبات با عنوان آنتی اکسیدان ها است .رادیکالهای آزاد به عنوان اصلی ترین دلایل تخریب بافت ها و سلولها علی الخصوص ساختار DNA  سلولها شناخته میشوند، تخریب DNA موجب پدیدار شدن سرطان و تومور های بدخیم میشود و کنترل آنها به گونه ای موثر روند و سرعت پیری را کنترل میکند .  جین سینگ از اجزاء معجون های  سلطنتی آسیای جنوب شرقی است . این گیاه حاوی بسیاری از اندوخته های ناشناخته است ولی آنچه مسلم است ارتباط معنا دار استفاده از جینسینگ با تقویت شگفت انگیز جنسی است . با استفاده از این گیاه دارویی جادویی می توان به نتایج شگفت انگیزی در قوه باه و بهبود وضعیت جنسی و زناشویی رسید . جین سینگ می تواند به عنوان لاغرکننده ، عضله ساز ، تقویت جنسی ، ضد پوکی استخوان ، درمان نازایی ، تقویت پوست و مو و ضد پیری مورد استفاده قرارمی گیرد . ترکیبات هماهنگ این گیاه با سایر گیاهان دارویی ترکیباتی بی رقیب برای هریک از موارد یادشده پدید می آورند .

 

آثار این محصول بر نیروی جنسی  :

1 – بالابردن مدت زمان رسیدن به انزال و کنترل کامل بر هیجانات موثر بر انزال زودرس  .

2 – تقویت و بالابردن کیفیت و سختی نعوظ  آلت   و تداوم سخت بودن آلت تا پایان ارتباط .

3 – افزایش میل جنسی .

4 – افزایش مایع منی و تقویت و بالابردن میزان اسپرم سازی و توان بارورسازی در مردان .

5 – افزایش لذت جنسی بشکل قابل ملاحظه با تاثیر گذاری بر توان جنسی و افزایش شدت و مدت اوج ل ، ذ ، ت جنسی .

6 – تغییر اساسی برهیجان و لذت جنسی بشکل بسیار مشهود .

7 – تقویت اعصاب تناسلی که عاملی برای جلوگیری از انزال زودهنگام است .

8 – ترمیم کلیه آسیب های ناشی از هرگونه زیاده روی جنسی و مقاربتی .

9 – جلوگیری از کهولت جنسی  و توقف روند در صورت آغاز

10 – درصورت استفاده با محصولات افزایش دهنده پمپاژ خون به آلت مانند روغن بیگر و یا لانگر و محصولاتی از این دست به دلیل غنی کردن خون از مواد مغذی باعث بزرگ شدن سایز و اندازه آلت تناسلی  بصورت ماندگار  و همیشگی در کمترین زمان ممکن میشود .

11 – افزایش لذت جنسی بشکل قابل ملاحظه با تاثیر گذاری بر توان جنسی و افزایش شدت و مدت اوج ل ، ذ ، ت جنسی .

قیمت 35 هزار تومان  + هزینه پستی

09372809322

دکمه خرید


نوشته شده در : یکشنبه 24 مهر 1390  توسط : زیبا مانكن.    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.